מאמרים

הוצאת עין הרע בעופרת חדשה

 


מאמר חובה - הוצאת עין הרע בעופרת חדשה עם כל החומרות.


מאת: מוסדות "עטרת עובדיה" לזכר מרן זצק"ל, עמותה רשומה שמספרה 580-585-420 
המרכז לכולל קבלה רבנות ודינות בי-ם,להצלת והצלחת עם ישראל
בקו הישועות העולמי; 1700-707-556 
או בכתובות אימל הישועות העולמי 
ateretovadia.az@gmail.com


 

 


הפעולה של הסרת עין הרע שאנחנו עושים במומחיות מקצועיות וקריאה נכונה ומדויקת של העופרת כולל כל החומרות שהם:


1. עופרת חדשה לכל שם ושם לא ממוחזר מהאדם הקודם.


2. ביום ואפילו לא בדיעבד בלילה, כי בלילה זה זמן המזיקים ולא כל כך מועיל כמו ביום.


3. מינימום 3 פעמים (במקצועיות ובמומחיות) מקסימום ללא הגבלה עד שהכל יורד לגמרי.


4. לא המוני כל שם בנפרד.


5. מקבלים עידכון מהאירגון על ביצוע התיקון וסיומו ומה היה בדיוק לכל שם ושם.


6. עושים באהבה במומחיות ומקצועיות לכל המגזרים להצלת והצלחת עם ישראל בארץ ובעולם וזיכוי הרבים.צדיקים גדולים שרואים שיש עין הרע על האדם. שולחים אותם על פי רוב להסיר עין הרע עם כל החומרות במוסדותנו הקדושים "עטרת עובדיה" לזכר מרן המתמחים במומחיות ומקצועיות לביטול מוחלט של עין רעה.


הוצאת עין הרע בעם ישראל היא פעולה ידועה מזה אלפי שנים.    עין רעה, מה הפשט?


הפשט הוא שיש עין מזיקה גשמית ורוחנית, של אדם המקנא בך, ואינו שלם בטובתך, וכפי הביטוי הנפוץ צר עין, קנאי, חומד את הבריות וכדומה, אדם שעינו ממש צרה באחר ורוצה להזיק אותך לרעה.


לדוגמא:


להזיק אותך בכל מיני הפסדים גשמיים, חסימת המזל שלך, בעיות שצצות השכם והערב, עיכובים בהמון דברים, עד הפסדים כלכלים כבדים, מחלה, פגיעה בפרנסה וכו'
  
    פעולת הראיה של העין נעשית מהפנים לחוץ. האדם בפעולת הראיה, שולח אנרגיה ממנו לנושא הנצפה, אנרגיה זו יכולה להיות חיובית או שלילית, לפי עינו של האדם המתבונן.
 כתוב  "טוב העין מבורך" מדוע הוא מבורך?
מכיון שהוא בעל אנרגיה חיובית שאינה פוגעת באדם אחר.


ואילו צר עין או רע עין פוגע באדם בו הוא מתבונן. האנרגיה השלילית  פוגעת "במעגלים החשמליים" הסובבים סביב האדם גם באור מקיף וגם באור הפנימי
   בגופו נפשו נשמתו ומחוצה לו. עם הזמן ככול שהאדם נפגע מעין הרע, הולך מצבו הנפשי והגופני ומחמיר מיום ליום בכל הענינים הגשמים והרוחניים,וזה עלול להיות מסוכן עד כדי מוות, כי עין רעה היא קטלנית ומסוכנת מאוד לאדם, ולכן חייבים לטפל בה ואסור להזניח אפילו רגע אחד.
  
   הפגיעה פוגעת וגורמת לחוסר פרנסה, חוסר שלום בית, עיכוב בזיווג, האדם חש שהוא תקוע בחיים ודברים אינם
   מסתדרים, מצבו הנפשי והגופני נחלשים חוסר מזל בחיים חסימות עיכובים וכו'


   התורה מתייחסת לעין הרע יום יום בתפילת הבוקר.
  
   יהי רצון מלפניך יהוה אלהי ואלהי אבותי  שתצילני היום ובכל יום ויום מעזי פנים, ומעזות פנים,
   מאדם רע, מחבר רע, משכן רע, מפגע רע, מעין הרע..... ומלשון הרע, מדין קשה, ומבעל דין קשה.


   אנו לומדים בפסוקים אלו את הפגיעות שהאדם נפגע בחייו ביום יום, פגיעות אלו נקלטים במעגלים
  החשמליים של הגוף ומחוצה לו ומשפיעים על  כל מהלך חייו של האדם,כמו כן כתוב בתורה כי מתוך 100 בני אדם, 99 נפטרים מעין  הרע ל"ע. ( ורק אחוז אחד מתוך 100% מתים לא מעין - הרע) לשון הגמרא הקדושה!
 לכן חייב כל אדם להוציא מיקרבו את העין הרע מגופו רוחו ונשמתו, כמו שמטופלים אצל רופא כמו שלא מרגישים טוב, כך חייבים לטפל ולנקות את האנרגיות השליליות החופפות על האדם ומזיקות אותו.


   הוצאת עין הרע נעשית על ידי מתכת העופרת, שהיא בעלת תכונות של ספיגת האנרגיות החשמליות ומניעת קרינות מסוכנות של עין הרע כמו בקרני רנטגן בבתי חולים.


איזה עיכובים בחיים יש? לדוגמא:


בזיווגים, פרנסה, זש"ק שלום בית כישופים קשירות וכו' וכל עיכוב אחר בחיים, לא להמתין אלא חייבים לעשות כל חודשיים שלוש  להוריד את כל האנרגיות השליליות מהגוף הרוח נפש והנשמה.


גם טוב תמיד להוריד לפני לידה(נשים בהריון)    "ללידה   קלה" לחתן וכלה לילדים חולים גוף נפש וכו'


מצבים אלו הם בדרך כלל כתוצאה  מ- "עין הרע"


או מצב שעשו לכם כישוף קשירה שחור וכו' שזה גם גורם לכם לעצירת כל מערכת החיים שאינה זורמת כסידרה.


או על ידי התפעלות יתר שנוצרת בדרך כלל בשמחות וחתונות למיניהם. או על ידי קינאה של אנשים. רוב העין הרע נובע מהתפעלות יתר כי אנשים חושבים שאם הם יתפעלו הרבה זה יהיה טובה לחבריהם. אך לצערינו זאת בדיוק הפעולה שמזיקה הכי הרבה לכל הסובב אותנו.


איך זה עובד? 


1. קודם מוסרים את השם של האדם בקו הישועות, פלוני בן פלוני,כולל תאריך לידה עברי,  במידה והמדובר הוא בדירה שיש בה חסימות ובעיות צריך לתת את הכתובת מספר הבנין והדירה.


 
2.ההסרה


תבוצע בעזרת השם עוד באותו היום בע"ה עד 24 שעות או עד השקיעה או עד למחורת תלוי בגודל ההזמנות באותו יום, ניתן להתקשר באותו היום, לשמוע תשובה על מה היה בעופרת וכו'


אנשים רבים מספרים לנו שמרגישים הקלה מידית ושהחיים שלהם השתנו לטובה, ולכן צריך לטפל בהסרתה כמו שמטפלים בכל דבר בחיים ומי שמזניח לצערנו מוזנח וסובל.


נ.ב.


חשוב מאוד לדעת שהוצאת עין הרע תלויה בפדיון נפש ע"פ הקבלה שהאדם עושה, כי אחד תולי בשני (זה בזה תליה) וזה כולל 40 יום תפילה רצוף בכותל המערבי שידוע כסגולה גדולה לישועת האדם, וב"ה רבים נושעו.


* לאחר בדיקה פנימית שערכנו באירגון וראש המוסודות הרה"ג יעקב ישראל כץ שליט"א גילינו שיש מחקר מדעי שמתכת העופרת יש לה כוח מהשמים למנוע ולבטל קרינות, ההוכחה לכך שאדם הולך לעשות צילום רנטגן מניחים על גופו שחפץ, וטכנאי הרנטגן מיד בורחים החוצה על מנת לא להינזק מהקרינה. בטח כולם מכירים זאת.


פעם שאלתם את עצמכם מה יש בשחפץ?


אז זהו יש שם מתכת מסוג "העופרת" שמבטלת קרינת רנטגן, ובמקרה שלנו קרינת עין - הרע!
הרי מה ההבדל בניהם?
יש קרינות.
1. קרינת רנטגן
2. קרינת עין-הרע ( מחשבה רעה) ובנוסף לא רואים אותם.


תשובה:


למרות שלא רואים חז"ל הקדושים קובעים שהיא קיימת ומזיקה מאוד. דבר נוסף וחשוב לדעת שהבורא נתן כח סגולי במתכת העופרת להסיר ולבלום קרינה מכל סוג שהוא, ע"פ הקבלה יש 7 סוגי מתכות בעולם שכל אחת שיכת לספירה אחרת בתורת הסוד, העופרת שיכת לספירת ההוד וניתן לעופרת כח סגולי בעולם לבטל קרינות מכל הסוגים, ככה אלוקים הטביע בבריאה במתכת העופרת.מתי צריך להסיר "עין הרע בעופרת" ?


מומלץ להסיר " עין הרע בעופרת " לפני אירועים ושמחות שלכם כגון חתונה, בר מצווה, לידה וכו' או איפה שאתם נמצאים במרכז העניינים. או לאחר האירוע. לחתן וכלה, לילדים, נשים ההריון, כדי לא להיפגע  "מעין הרע" ולפחות פעמיים שלוש בשנה וכל פעם אתם מרגישים שהכל חסום תקוע לא הולך כלום חוסר מזל או אנרגיות שליליות המשתלטות עליכם וכו'בעין הרע חייבים לטפל כמו שמטפלים בכל בעיה אחרת בחיים ואם לא זה לפעמים עלול להיות
מסוכן מאד לאדם. האדם עלול להיפגע ולפעמים באופן חמור בגופו ובנפשו, להיכשל בפרנסה, בעסק, בזיווג, בהריון, בנישואין ובשלום הבית והמשפחה. לעיתים עד סכנת חיים ממש.
חשוב לדעת כי מקורה של פגיעת עין הרע נובע ישירות מקנאה ו/או התפעלות רבה על אדם או עניין מסוים. הקבלה מלמדת כי מרבית ממקרי המוות בעולם הם תוצאה ישירה של פגיעת עין הרע!
שהרי נאמר בפרקי אבות: "עין הרע ויצר הרע ושנאת הבריות מוציאים אדם מן העולם"(ב',יא') .


מובא בגמרא ש 99% מהנפטרים ל"ע מתים מעין - רעה כלומר לא ע"י מלאך המוות שהגיע זמנם, אלא ע"י עין -רעה! ורק אחוז 1% אחד נפטרים במיתה שלא ע"י עין - הרע!
פשוט הנתון הזה מדהים, ומובא בגמרא שכל כולה קודש קודשים.


חכמינו זכרונם לברכה מורים כי לאדם אסור לעשות דברים שימשכו את העין. דוגמה לכך הוא יעקב אבינו, שכאשר שלח את בניו למצרים בתקופת הרעב, ביקש מהם שייכנסו ב 10 שערים נפרדים, כי הימצאותם של עשרה גיבורים שיכנסו בשער אחד,תסכן אותם עד כדי מיתה ל"ע, שיסתכלו על גבורתם,ויתנו בהם את עניהם ויסכנו את עצמם למוות לחינם, כל זאת מכח הקטלני של עין - רעה.


מהוא למעשה, עין הרע? וכיצד ניתן להתגונן מפניה?


עין הרע קיימת ביהדות. יש להבין כי הבורא מנהל את העולם באמצעות שתי מידות עיקריות. האחת היא מידת הדין והאחרת מידת הרחמים. מידת הדין דורשת דין וחשבון על כל מעשה של האדם, שכר על מעשים טובים ועונש על מעשים רעים. מידת הרחמים פועלת על מנת שהאדם לא ייענש מיד על מעשיו הרעים. מעשיו נשארים תלויים ועומדים, מתוך תקווה שבינתיים יתחרט ויעשה תשובה.


חז"ל מלמדים אותנו שיש מספר דברים שיכולים "לעורר" את מידת הדין. אחד מהגורמים להפעלת מידת הדין הוא מקרה של "עין הרע". מידת הדין תתחזק אז ותתגבר על מידת הרחמים!


הוצאת עין הרע בעם ישראל היא פעולה ידועה מזה אלפי שנים.


    כתוב: "שטוב עין יבורך" ואכן התורה מיחסת ברכה מיוחדת לאדם טוב עין ונשאלת השאלה מדוע?
    עין רעה, היא עין של אדם המקנא בבריות ואינו שלם בטובם של אחרים וכפי הביטוי הנפוץ
    צר עין,  אדם שעינו צרה באחרים.
 


ולכן אם בעיות בתחומים הבאים:


חרדות ופחדים מתחים וכו'


בעיה בריאותית שאין לה תרופה.


בעיה פיננסית הנובעת מכל מיני בעיות כלכליות


בעיה אישית שאינה זורמת טוב.


בעיות עם ילדים בחינוך וכד'


עיכוב בחיים כמו: בזיווגים, פרנסה, זש"ק וכל עיכוב אחר בחיים לא להמתין לעשות כל חודשיים שלוש  להוריד את הכל.   


גם טוב תמיד להוריד לפני לידה.  "ללידה   קלה" לחתן וכלה לילדים חולים גוף נפש וכו'


מצבים אלו הם בדרך כלל כתוצאה  מ- "עין הרע"


מאוד אפשרי שהקושי שיש לכם לאחרונה או "החסימה" התעוררו בעקבות אירוע משפחתי כגון חתונה, בר מצווה או ברית .


או לאחר שינוי גדול. כמו קניית מכונית, דירה, דברים חדשים וכו'


או מצב שעשו לכם כישוף שזה גם גורם לכם לעצירת כל מערכת החיים שאינה זורמת כמו שצריך.
כמו כן המצב שנקרא "עין הרע " שהוא מצב של חסימה בכל תחומי החיים. נובע מהישגים סביבתיים, הערצה. או התפעלות מהאישיות שלך.


ההסרה מתבצעת עם מסירת השמות ופועלת את פעולתה מצויין. בדיוק כמו בפדיון כפרות, או זכר למחצית השקל, או במכירת חמץ בפסח, שמזכרים את שם האדם פלוני בן פלוני מיד הפעולה על שמו מתחילה ליפעול, כי יש כח עצום לדיבור וללשון, כמו שכתוב "מוות וחיים ביד הלשון" בדיוק כמו שמתפללים על אדם ומזכירם את שמו, בשמים יודעים בדיוק למי הכוונה ומיד פועלים עבור השם הנזכר פלוני בן פלוני ומרגישים הקלה מידית כי העופרת מבטלת את העין רעה מעל האדם.


ולכן אנחנו ממליצים לעשות פעולה פשוטה של  "הסרת עין הרע בעופרת" חדשה עם כל החומרות במוסדותנו הקדושים "עטרת עובדיה" לזכר מרן הגר"ע יוסף זצק"ל זיע"א.
שרבים מהמטופלים שלנו קיבלו את הישועה שלהם והחלו בחיים חדשים וטובים. שלא חשבו כלל שיש להם סיכוי לזה.


הפעולה הזאת של הסרת עין הרע היא פעולה חיובית ביותר ביהדות והתורה הקדושה.
ומומלצת וחשובה מעין כמוהה ע"פ רבותנו הקדושים והגמרא הקדושה.
 היא מורידה מהאדם ומחפציו את הקיטרוג שנוצר על ידי האנשים בכל צורה שהיא.


הקבלה מלמדת כי העיניים מייצגות את ספירת החכמה ( מדרגה עליונה בעולם הרוחני) ושמהן בוקעת אנרגיה עצומה לטוב או לרע. לפיכך הפגיעה מוגדרת כאנרגיה שלילית (המוכחת על ידי המדע המודרני - תורת הקוואנטים) שחודרת לגופו ולנפשו של האדם כחץ מורעל מבלי שירגיש זאת כלל.


הנפגע ידע ויחוש זאת רק לאחר תוצאות שליליות וכישלון או חלילה המחלה. לפי החוק הפיסיקאלי של סיבה ותוצאה כל פעולה יוצרת תגובה וכך עין הרע פוגעת בשני אנשים באדם הפוגע ובנפגע. חומרי הסגולה והקמעות מן העבר,המתוארים בתורה ובכתבי קודש אשר היו ידועים בעוצמתם האדירה לסייע לאדם בשעות משבר ,ידועים כיום לצדיקים נסתרים לאנשי דת יחידים ובודדים ולאנשי קבלה הבקיאים ברזי הקבלה המעשית. 2. ההסרה תבוצע בעזרת השם עוד באותו היום בע"ה עד השקיעה,תוך 24 שעות ביממה, וכן גם תלוי בגודל ההזמנות באותו יום, ניתן להתקשר באותו היום, לשמוע תשובה על מה היה בעופרת וכו'


3. את התרומה ע"ס 100 ש"ח ניתן לתרום באמצעות כרטיס אשראי,


 או על-ידי העברה בנקאית אל 


בנק דיסקונט


סניף 64


מספר חשבון 91905


לעמותת "עטרת עובדיה" לזכר מרן


שמספרה הוא: 580-585-420 


או בבנק הדואר בכל סניפי הארץ


או בעמדות נדרים פלוס בכל רחבי הארץ


 ע"ש מוסדות "עטרת עובדיה" לזכר מרן הגר"ע יוסף זצק"ל, וזאת התרומה תלך לצדקה ואתה תיכנס לחיים טובים ולשלום.


מהניסיון שלנו עם אלפי אנשים שמטופלים אצלנו  90% מודים לנו הרגשה טובה ועל  שיפור מיידי שחל במצבם..


עד כדי שיפור שגרם  לשינוי יסודי בחיי היום יום כמו ב:


בעיות בריאות כרוניות שקשה למצוא להם תרופה,  עיכובים, חסימות ,חולאים, חרדות פחדים, עבודה, עסקים, והרגשה כללית טובה, זיווג הגון, פרנסה, רפואה שלימה, הצלחה בעסקים ועוד...


שעות פעילות הם:


7 בבוקר עד 12 בלילה במענה אנושי


ניתן להתקשר בכל שעה בקו הישועות העולמי:


בטלפון: 1-700-707-556


או 053-243-20-72


בימי שישי וערבי חג אפשר להתקשר עד שעה לפני כניסת שבת וחג.


במוצאי שבת וחג ניתן להתקשר כשעתיים אחרי צאת השבת.


העלות היא: סה"כ תרומה של 100 ש"ח למוסדות וזוכים להיות שותפים מלאים במגוון הרחב של הפרויקטים של העמותה (ע"ר)


מה הם עוד המקרים שבהם כדאי להוריד:


כאשר יש ירידה דרסטית במצב הרוח נורמלי.                       
כאשר מחשבות פולשניות הן שליליות.
כאשר נתקלת לפתע בבעיות בעבודה.


או בבעיות בתוך המשפחה.
כשאתה מרגיש תקוע בחיים, יש עיכובים, אתה מרגיש חסימות וכל מה שהזכרנו לעיל.


    מצפים לישועתכם השלמה לכל בית ישראל בברכה מוסדות "עטרת עובדיה" לזכר מרן הגר"ע יוסף זצק"ל
וראש המוסדות והכולל לקבלה רבנות ודינות בי-ם עיר הקודש י-ם מורנו הרה"ג
יעקב ישראל כץ שליט"א הי"ו אמן ואמן!!!


תם ונשלם בשורות טובות ישועות ונחמות לכל בית ישראל אמן ואמן.